Main Menu

Unikátnost služby Varistar, kterou se liší od veškeré konkurence, je její komplexnost. Je postavena tak, aby vyžadovala co nejmenší administrativní, finanční i personální nároky na naše klienty. Čím se tedy nejvíce odlišujeme od konkurenčních firem? Poskytujeme komplexní řešení, které pokrývá všechny aspekty variabilních aplikací od sběru a zpracování dat, přes přípravu veškerých aplikačních map, až po instalaci a nastavení aplikační techniky.

 

Řešení pro všechny terminály

Pro zajištění správného dávkování je potřeba mít v zemědělské technice terminál, který je schopný měnit dávku. V rámci služby Varistar vždy hledáme vhodné řešení, aby Vaše aplikační technika mohla variabilně aplikovat bez dodatečných investic. Buď využijeme Vaše stávající zařízení a terminály nebo je techniku doplníme našimi terminály. Ale vždy to děláme tak, aby naši zákazníci nemuseli nic řešit a investovat a veškerá technika fungovala na 100% - to vše je v ceně služby Varistar. Do některých terminálů je možné nahrát aplikační mapy přímo a/nebo poskytovat i vzdálenou podporu. Mezi značky, které jsou takto přímo integrovány do našeho systému patří např. terminály značek AG Leader, John Deere, Raven*.

terminaly

V ostatních případech je potřeba aplikační dávku nahrát pomocí dalšího zařízení. V případě, že terminál ve vaší technice přímé nahrání mapy neumožňuje, poskytneme vám zařízení pro nahrání map ke službě Varistar zcela zdarma.

 

Varistar One

Varistar One

První možností je terminál Varistar One. Jedná se o jednoduchý terminál s intuitivně ovládanou aplikací. Terminál je kompatibilní s většinou terminálů zemědělské techniky, do které posílá dávky pro jednotlivé aplikační zóny na základě polohy určené přes GPS, tento terminál je zapůjčen zdarma v ceně služby Varistar

terminly

 

Varistar Direct

Druhou možností je terminál na základě našeho vlastního vývoje.

Varistar Direct

Tento terminál zajišťuje kompletní přenos dat do techniky i z techniky. Je vybaven USB portem, přes který se připojí k terminálu zemědělské techniky. I tento terminál umožňuje vzdálenou podporu. terminaly usb

* Dodávka těchto terminálů není součástí služby Varistar
Technická podpora

Chceme, aby se klienti na naše služby mohli vždy plně spolehnout. Proto nabízíme širokou nabídku služeb naší technické podpory.

 

Instalace techniky

kladivo

Terminál pro variabilní aplikaci vždy kompletně nainstalujeme do zemědělské techniky nastavíme a vyzkoušíme, zda vše funguje a správně komunikuje. V případě, že by se využil terminál jiného dodavatele, zajistíme komunikaci s tímto dodavatelem, aby vše bylo připraveno pro variabilní aplikace. 

 

 

 

 

Zaškolení personálu na místě

Skoleni

Samozřejmou součástí je i podrobné proškolení personálu, který bude terminál používat na místě a ve Vaší technice. Vše Vám ukážeme a zodpovíme případné otázky. Ke všem terminálům dodáváme i zpracované podrobné návody v tištěné podobě. Rovněž součástí zaškolení na místě je instruktáž pro práci s naším portálem a systémem pro zadávání variabilních aplikací pro agronoma.

 

 

 

Vzdálená podpora

telefon

Díky vzdálené podpoře je možné se na dálku připojit k většině zařízení a lépe tak identifikovat případný problém. Na každém terminálu je uvedeno číslo naší zákaznické linky, na které vám naši technici s případným problémem rádi poradí. Většina problémů je vyřešena během několika málo minut.  

 

 

 

 

Servis na místě zdarma

servis

V případě, že je porucha závažnější a nemůžeme ji vyřešit vzdálenou podporou a je potřeba přítomnost technika namístě, je pro naše klienty tento servisní zásah na námi dodané technice zcela zdarma.

 

 

 

 
Podpora aplikací

Pro naše klienty je důležitá nejen podpora spojená s instalací a zprovozněním, ale také podpora související s konkrétními aplikacemi.

 

Konzultační služby při zadávání parametrů variabilních aplikací

kooperace

Na konci roku 2020 budeme spouštět nový portál, který bude generovat aplikační mapy a přenášet je přímo do zemědělské techniky. Celý proces zpracování bude velmi rychlý, mapu budou moci klienti využít téměř okamžitě. Současně však zůstane k dispozici validační mechanismus (částečně automatizovaný, v některých případech bude následovat pousouzení nestandardních zadání odborníkem) pro odhalení nesprávně zadaných aplikací, které by mohly ohrozit vývoj porostů. Našim klientům nabízíme také konzultace k jednotlivým variabilním aplikacím zdarma. 

 

 

 

Poradenství pro variabilní aplikace v průběhu sezóny

kooperace2

Systém Varistar nabízí mnoho možností, kde využít variabilní aplikace. Aplikaci na základě mapy RVP jsme schopni doplnit o aktuální stav porostu, popř. připravit aplikaci pouze na základě aktuálního stavu. Díky zkušenostem nabízíme i možnost variabilní aplikace vybraných pesticidů. Pro naše klienty zpracováváme také mapy pro variabilní setí. Velmi oblíbené je také zásobní hnojení na základě kombinace mapy RVP a půdních rozborů.